У Овруцькій міській лікарні знаходиться 19 хворих на коронавірус

22.09.2020
Станом на 10:00 21.09.2020 року на стаціонарному лікуванні в Овруцькій міській лікарні перебуває 19 хворих на COVID-19: м.Овруч – 6, с.Тхорин – 4, с.Заріччя – 1, с.Прилуки – 1, С.Бігунь – 1, смт Першотравневе – 1, смт Лугини – 4, смт Народичі – 1.
 
Про це повідомляє Овруцька міська рада.
 
Впродовж вихідних було повідомлено про перший летальний випадок на Овруччині. Так, від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, помер 65-річний житель Овруцького району. Пацієнт мав супутні патології, які ускладнили перебіг хвороби.
 
Станом на 12:00 18.09.2020 року на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейного лікаря перебували 105 хворих на COVID-19.