У Коростені вшанували захисників міста

02.01.2019

29 грудня виповнилося 75 років, як місто Коростень було звільнене від окупантів у Другій світовій війні. Щороку у цьому місті відбуваються пам’ятні мітинги з нагоди цього дня.

29 грудня біля Меморіалу слави в районі ВІК «Скеля» зібралися небайдужі люди – народний депутат України Володимир Арешонков, представники мерії та районної влади, ветерани, військові, благодійники й громадськість, аби згадати та пом’янути хвилиною мовчання тих, хто звільнив місто у роки війни, покласти квіти до підніжжя пам’ятного знаку.

Дорогою ціною видалася перемога для Коростенщини, багато покладено було життів.  У Коростені та районі налічується 137 братських могил, де поховані тисячі загиблих бійців. А населення в місті після звільнення складало всього 2,5 тисячі, у 14 разів менше, ніж було до війни.

Під час мітингу  власник Коростенського заводу теплотехнічного обладнання Олег Головійчук вручив сертифікати на світильники та котельню бійцям військової частини А-1796, яка дислокується в Ушомирі

48992798_365157674045699_2244740231775387648_n 49174361_225866398293095_6696958830376386560_n 49657227_2275268242752365_2467985051204190208_n 49731888_308288190028360_8510351141517656064_n