У Коростені рятівників привітали з професійним святом

17.09.2020

Сьогодні, 17 вересня, в Україні відзначають День рятівника. Біля пожежної частини у Коростені з дотриманням усіх карантинних заходів пройшли урочистості.

Щирі вітання лунали рятівникам Коростенщини: представникам відділу ДСНС, 8 ДРПЧ, працівникам цивільного захисту, рятувальникам на воді та іншим. Привітав присутніх колег з професійним святом і начальник Коростенського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області – Сергій Рудзік, а також посадовці та представники поліції.

Вітання від народного депутата України Володимира Арешонкова передала його помічниця Олена Шахрай: вона вручила кращим рятівникам подяки народного депутата та грошові премії.

Вітаємо, рятівники, з професійним святом і дякуємо вам за нашу безпеку!

Олеся Дейнега 

newday.org.ua