У Коростені продезінфікували громадські місця

08.10.2020

У Коростені міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення щодо проведення санобробки місць із масовим перебуванням людей.

Всього продезінфікували 12 об’єктів: зупинки громадського транспорту, авто і залізничного вокзалів, території навколо маркетів, дитячих майданчиків та адмінбудівель.

Читайте також: Дівчина-сирота з Коростенщини отримала ключі від власної квартири

newday.org.ua