У ДТП у Житомирі травмувалися водій та пасажирка мопеда, 20-річний молодик у реанімації
Дорожньо-транспортна пригода сталася 26 березня близько 23:00 на вулиці Лєха Качинського у Житомирі.
Про це інформує пресслужба ГУНП у Житомирській області.
Дослівно від ГУНП: “Попередньо, водій мопеда “Honda”, 20-річний місцевий житель, здійснив наїзд на бордюр та допустив падіння транспортного засобу. Унаслідок ДТП травми отримали керманич двоколісника та його пасажирка, 23-річна житомирянка“.
Зазначається, юнака було госпіталізовано до реанімаційного відділення лікарні. Дівчина буде проходити лікування амбулаторно.
“Нині слідчими Житомирського районного управління поліції №1 розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) КК України. Триває встановлення всіх обставин“, — повідомляють у поліції.