У Бердичеві затримали 42-річного чоловіка, який продав бойові гранати
Працівники кримінальної поліції Бердичівського райвідділу затримали 42-річного жителя райцентру одразу після продажу ним двох ручних гранат разом із запалами. Затримання стало результатом опрацювання поліцейськими оперативної інформації про пошук містянином покупця для небезпечного “товару”.
Про це повідомляє пресслужба ГУНП у Житомирській області.
Дослівно: “21 листопада на одній із вулиць райцентру оперативники кримінальної поліції затримали 42-річного чоловіка одразу після здійснення оборудки та вилучили боєприпаси. Його затримали у процесуальному порядку та доставили до райвідділу“, — зазначають правоохоронці.
Також правоохоронці провели санкціонований обшук за місцем проживання фігуранта. У гаражному приміщенні вони виявили ручну гранату та десяток патронів до автоматичної зброї. Всі виявлені предмети поліцейські вилучили та направили на експертне дослідження.
“22 листопада слідчі поліції, під процесуальним керівництвом Бердичівської окружної прокуратури, оголосили чоловікові про підозру за ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України”, — інформують у ГУНП.
Додається, що нині вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу. Досудове розслідування триває, поліцейські встановлюють походження боєприпасів. За вчинене чоловікові може загрожувати від 3 до 7 років ув’язнення.

