У Бердичеві обвалилася пішохідна частина мосту над річкою
Вночі у Бердичеві раптово обвалилася пішохідна частина мосту над річкою Гнилопʼять.
Про це у коментарі Суспільному повідомив радник Бердичівського міського голови Артур Іваненко.
Дослівно: “Цей міст досить короткий — всього 15 метрів в довжину. Складається він з трьох частин — із трьох плит. Одна плита — це, власне, переїзд для автівок, і дві вузенькі плити — для пішоходів. Одна з таких вузеньких плит шириною півтора метра і довжиною 15 метрів і впала. Те, що вона почала відходити, ми помітили тиждень тому“, — прокоментував радник Бердичіського міського голови.
За його словами, тоді у місті зібрали комісію з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка ухвалила рішення про закриття пішохідної частини мосту.
“Паралельно наші фахівці почали готувати документи на проведення ремонтних робіт. Але цієї ночі пішохідна частина мосту впала у воду. Оскільки вона була надійно закрита і люди по ній не ходили, ми не хвилювалися, що можуть бути якісь жертви. Решта мосту ціла“, — зазначає Іваненко.
Зі слів радника Бердичіського міського голови, поки ще не було прийняте рішення, по мосту їздять автомобілі, втім, рух мостом, ймовірно, перекриють.
“Комісія ТБНС працюватиме і є можливий варіант, що, можливо, трохи згодом буде скликатися позачергова сесія для виділення грошей на виконання першочергових заходів і робіт. Щодо причин того, чому склалася така ситуація ми зможемо повідомити згодом. Наразі хотіли б попередити, що рух буде максимально обмежений і є ймовірність, що міст буде повністю закритий, про що, а також про схему об’їзду ми повідомимо згодом“, — розповів Артур Іваненко.

