Травмовано двох жінок через ворожу атаку Житомирщини 13 травня
Внаслідок російської атаки на Житомирщину 13 травня постраждало 2 людини.
Про це інформують в ДСНС.
Попередньо, дві жінки госпіталізовані до лікарні.
“Попри загрозу повторних ударів, рятувальники працювали на кількох локаціях враховуючи безпекову складову для особового складу. Також на місцях ворожих обстрілів піротехніки ДСНС обстежували територію на наявність вибухонебезпечних предметів”, — йдеться у повідомленні.
