Судитимуть архіваріуса суду на Житомирщині: на обіцянках про «зняття арешту» з майна заробив він майже 118 тис грн
Прокурор Житомирської обласної прокуратури скерував до суду обвинувальний акт стосовно архіваріуса райсуду за фактом шахрайства та підбурюванні до надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище, вчинених повторно.
Про це інформує пресслужба Житомирської обласної прокуратури.
Дослівно: “Архіваріус райсуду Житомирщини пропонував знайомим «вирішити питання» щодо зняття арешту з майна, вилученого у межах кримінальних та адміністративних проваджень. Він запевняв, що має зв’язки у суді, і гарантує позитивний результат. За послуги брав від 500 до 1500 доларів США, які привласнював”.
Зокрема, задокументовано 3 факти одержання ним хабарів від різних осіб на загальну суму 3200 доларів США, що становить близько 118 тис грн.
“У лютому 2024 року, під час одержання чергового хабара, його викрили. Це завадило фігуранту завершити ще одну «справу» – одержати від клієнта 1200 доларів США «гонорару», знову ж таки, за «сприяння» у знятті арешту з майна”, — йдеться у дописі.
У ГУНП в Житомирській області додають, що обвинуваченому може загрожувати покарання від 4 до 8 років за ґратами з конфіскацією майна або без такої.
