Шанс вижити: двоє російських окупантів добровільно здалися в полон бійцям 30-ї ОМБр
Воїни 30-ї бригади імені князя Костянтина Острозького взяли в полон чергових військових РФ.
13 квітня 30-та окрема механізована бригада ім. князя Костянтина Острозького опублікувала відео про двох російських військовослужбовців, які добровільно здалися у полон.
“Полон – це шанс вижити для тих, кого російське командування кинуло на війну. Українські військовослужбовці діють відповідно до норм міжнародного гуманітарного права та Женевських конвенцій. На відео – чергові російські військові, які обрали здатися замість безглуздої смерті. Їм надано необхідну допомогу та гарантовано належне поводження. Кожен окупант має вибір: скласти зброю та зберегти життя або залишитись частиною злочинної війни своєї держави. Увага: відео може містити чутливі кадри війни. Всі матеріали опубліковані виключно з інформаційною та документальною метою“, – йдеться у дописі.
