Програма «Скринінг 40+» на Житомирщині: нові умови та перші тисячі учасників
На Житомирщині майже 5 тисяч людей вже скористалися програмою «Скринінг здоров’я 40+».
Як інформує пресслужба Житомирської ОВА, у національній програмі «Скринінг здоров’я 40+» запроваджено нові умови: тепер українці можуть подавати заявку без прив’язки до дня народження, а пройти безоплатне обстеження — протягом двох місяців після зарахування коштів.
“Жителі Житомирської області активно долучаються до програми. За оперативними даними закладів охорони здоров’я, від початку 2026 року послугою «Скринінг 40+» вже скористалися 4 807 мешканців області”, — йдеться у повідомленні.
Загалом по Україні програмою вже скористалися 115 тисяч українок і українців, які пройшли комплексне профілактичне обстеження.
