Пожежі на Овруччині: люди, які втратили житло, отримають по 300 тисяч гривень

15.10.2020
Жителі Овруцького району Житомирщини, які під час весняних лісових пожеж втратили житло, отримають по 300 тис. грн компенсації. 

Як передає Укрінформ, про це у Фейсбуці повідомив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

«Маю важливе повідомлення для родин, які очікують на допомогу від держави на відновлення житла, втраченого під час лісових пожеж на Овруччині. Відсьогодні ви можете звертатися до Колесниківської сільради для безпосереднього отримання грошей», – йдеться у повідомленні.

 3,6 млн грн з держбюджету надійшли на рахунок сільської ради. Відтак, кожна родина отримає по 300 тис. грн.

Читайте також: В Овручі встановили стелу, присвячену захисникам України

newday.org.ua