Понад 500 жителів Житомирщини отримали цьогоріч ваучери на навчання від служби зайнятості

11.07.2025

Житомирська обласна служба зайнятості з початку 2025 року видала 515 ваучерів для отримання додаткової освіти. Цей документ покриває освітні послуги на суму до 30 280 гривень. Якщо ж вартість навчання перевищує цю суму, різницю може доплатити сама людина або її роботодавець.

Про це інформує пресслужба Житомирської обласної служби зайнятості.

Дослівно: “Ваучер можуть отримати люди віком 45+, демобілізовані ветерани та ветеранки, за умови звернення не пізніше трьох років з дати демобілізації, особи з інвалідністю, внутрішньо переміщені, звільнені з військової служби, а також особи, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок воєнної агресії проти України чи такі, що отримали поранення, контузію, каліцтво або захворювання через війну“, — зазначають у службі зайнятості.

Зокрема, скористались програмою:

  • 454 жителі області віком 45+;
  • 34 учасники бойових дій;
  • 19 людей з інвалідністю;
  • 6 внутрішньо переміщених українців;

Серед 155-ти професій і спеціальностей, навчання за якими можливе на підставі ваучера, затребуваними цьогоріч були 12. Найбільше ваучерів служба зайнятості видала за такими професіями і спеціальностями:

  • робітник фермерського господарства – 174;
  • медсестринство – 156;
  • водій – 48.
  • соціальний робітник – 37;
  • екстрений медичний технік – 36.
  • продавець непродовольчих товарів – 27.
  • кухар – 18“, — йдеться у повідомленні.

Натомість серед напрямів навчання, за якими видано одиничні ваучери, – технології медичної діагностики та лікування, фармація, кравець, слюсар-ремонтник і машиніст крана автомобільного.

newday.org.ua