Під час пожежі у господарчій будівлі на Бердичівщині загинули свійські тварини

08.01.2025

Вночі у Мусіївці, що на Бердичівщині, рятувальники ліквідовували пожежу, яка виникла у господарчій споруді приватного домоволодіння. Внаслідок займання згорів дах та загинули свійські тварини, які утримувались у будівлі.

Про це повідомляє пресслужба Головного управління ДСНС у Житомирській області.

Дослівно: “По прибуттю рятувальників до місця події було встановлено, що горить частина покрівлі та одне із приміщень всередині. Силами рятувальників о 02:33 пожежу вдалося локалізувати, а о 03:04 ліквідувати.  Внаслідок надзвичайної події вогнем знищено частину покрівлі, а також загинули свійські тварини, які утримувались там. Рятувальники не допустили поширення полум’я будівлею“, — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що попередньо зайнялося через порушення правил експлуатації електрообігрівальних приладів. Остаточні обставини наразі встановлюють фахівці.

newday.org.ua