На Житомирщині засудили п’яного водія, з вини якого у ДТП загинув 12-річний хлопчик

19.06.2026

На Житомирщині засудили водія, з вини якого у ДТП загинув 12-річний хлопець.

Про це 19 червня повідомила пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

“За підтримання публічного обвинувачення ювенальними прокурорами Житомирської обласної прокуратури водія, який спричинив дорожньо-транспортну пригоду, в одній із яких загинула дитина (3 ст. 286-1 КК України). Встановлено, що 26-річний водій у квітні 2026 року, рухаючись автомобілем Ford Mondeo селом Наталія Довбишської громади Звягельського району, не впорався з керуванням, з’їхав у кювет та зіткнувся з деревом. Від отриманих унаслідок ДТП травм 12-річний хлопчик загинув на місці події. Інших пасажирів – жінку та однорічну дитину – госпіталізували. Правоохоронці встановили, що водій перебував за кермом у стані алкогольного сп’яніння – 1,33 проміле”, — йдеться у повідомленні.

У суді обвинувачений визнав свою вину повністю та розкаявся.

Корольовський районний суд м. Житомира визнав чоловіка винним та призначив йому покарання у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на 10 років.

Вирок не набрав законної сили, оскільки триває строк на його апеляційне оскарження.

newday.org.ua