На Житомирщині закрили на карантин 12 шкіл та 48 класів
Про це розповіла головний спеціаліст відділу загальної середньої, дошкільної та інклюзивної освіти Управління освіти і науки Житомирської ОДА Наталія Шевчук, передає Укрінформ.
«Станом на 16 вересня в області закрито у зв’язку з карантином 12 закладів та 48 класів. На карантині перебуває 3 679 учнів. Серед хворих – 52 працівники закладів освіти та 12 дітей», – зазначила Шевчук.
За її словами, на карантин зачинені школи у Любарській ОТГ, Миропільській, Хорошівській, Коростишівській, Вільшанській, Гришківецькій, Високівській ОТГ, а також у місті Новограді-Волинському та у Коростенському, Чуднівському, Черняхівському і Бердичівському районах.
Читайте також: За високі результати ЗНО випускників хочуть нагороджувати преміями
