На Житомирщині вигоріло 36 га лісу: поліція перевіряє версію навмисних підпалів
Дві серйозні лісові пожежі спалахнули в Словечанському надлісництві на Житомирщині.
Про це 6 травня інформує Філія “Столичний лісовий офіс”.
“Вогонь пройшовся понад 36 гектарами. Порушників поки не знайшли, але прикордонники зафіксували рух групи людей, які ходили лісом саме в тих місцях, де почалися пожежі.
Є факти, коли ворог вербує молодиків для підпалів техніки. Перевіряється версія щодо навмисних підпалів також і лісових масивів”, — йдеться в повідомленні.
Наразі в області встановлено найвищий клас пожежної небезпеки.
