На Житомирщині сапери ДСНС знешкодили 3 артснаряди, які перехожі знайшли на полі
На Житомирщині випадкові перехожі виявили на полі поблизу дороги три артилерійські снаряди.
Про це повідомляє пресслужба Головного управління ДСНС у Житомирській області.
Дослівно: “8 січня піротехніки ДСНС області вилучили та знешкодили артилерійські снаряди у кількості три одиниці. Вибухонебезпечні предмети були виявлені на полі, поблизу дороги у Житомирському районі. На них натрапили випадкові перехожі, які і зателефонували до Служби порятунку “101”, — йдеться у повідомленні.
У ДСНС закликають мешканців регіону бути обачними та у разі виявлення підозрілих предметів, що ззовні схожі на боєприпаси, негайно телефонувати за номером “101”.
Нагадаємо, протягом минулого року на Житомирщині на вибухонебезпечних предметах підірвалися шестеро людей, серед яких п’ять чоловіків та одна жінка. Також за рік піротехнічний підрозділ ДСНС здійснив понад 330 виїздів, під час яких фахівці очистили майже 90 гектарів території регіону та знищили або передали ЗСУ понад 4 тисячі одиниць різноманітних боєприпасів.

