На Житомирщині рятувальники ліквідували наслідки негоди та прибрали повалені дерева з доріг

08.06.2026

Рятувальники прибирали повалені дерева з доріг у двох районах.

За повідомленням ДСНС в Житомирській області 8 червня, протягом минулої доби рятуальники чотири рази виїжджали на ліквідацію наслідків негоди в Житомирському та Бердичівському районах. Через сильні пориви вітру дерева впали на проїжджу частину, ускладнивши рух транспорту. Рятувальники розрізали повалені стовбури та звільнили автошляхи для безпечного проїзду.

Впродовж минулої доби рятувальники чотири рази виїжджали на ліквідацію наслідків негоди. Через сильні пориви вітру дерева впали на автошляхи у Житомирському та Бердичівському районах, ускладнивши рух транспорту“, — йдеться у повідомленні.

Фахівці ДСНС розрізали повалені дерева та прибрали їх на узбіччя, чим звільнили проїжджу частину для автомобілів.

newday.org.ua