На Житомирщині після поминального обіду госпіталізовано 12 осіб
6 серпня у Житомирській області до центральної районної лікарні Андрушівського району поступили 12 осіб з попереднім діагнозом харчове отруєння, з них 2 – діти. Про це повідомляє УНН із посиланням на прес-службу ДСНС.
“6 серпня до Андрушівської центральної районної лікарні з попереднім діагнозом харчове отруєння госпіталізовано 12 осіб (з них 2 дитини)”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що вказані особи 4 серпня вживали їжу на поминальному обіді у с. Зарубинці Андрушівського району (всього перебувало 70 осіб).
Рятувальниками додається, що наразі проводиться комплекс протиепідемічних заходів.
Читайте також: Запрацювали нові правила маркування продуктів
