На Овруччині гадюка вкусила 9-річну дитину
Наразі хлопчик перебуває у реанімаційному відділі районної лікарні під пильним наглядом лікарів.
У вівторок, 28-го травня, до реанімаційного відділення Овруцької лікарні було госпіталізовано уродженця села Левковичі, 2009 року народжння, із попереднім діагнозом “укус гадюки у праву нижню кінцівку”. Відповідна інформація була оприлюднена прес-службою управління цивільного захисту населення Житомирської облдержадміністрації, передає times.zt.ua.
“Зараз дитина знаходиться у задовільному стані під постійним наглядом медиків. Життю 9-річного хлопчика вже нічого не загрожує”, – повідомив головний спеціаліст управління.
Фото: tsn.ua
Читайте також: У День захисту дітей в Овручі працюватимуть безкоштовні атракціони.
