На Коростенщині загорівся рейсовий автобус, а поблизу Житомира палав житловий будинок: що відомо

18.11.2024

Вчора неподалік села Ласки, що на Коростенщині, загорівся моторний відсік рейсового автобуса сполученням Овруч-Київ. Пасажири оперативно евакуювалися з транспортного засобу, обійшлося без постраждалих.

Про це повідомляє пресслужба Головного управління ДСНС у Житомирській області.

Дослівно: “За словами водія, він відчув запах диму в салоні та негайно зупинив транспортний засіб на узбіччі. В автобусі орієнтовно перебували близько 50 пасажирів, які самостійно покинули його. За попередньою інформацією, осередок займання знаходився у відсіку двигуна“, — зазначають рятувальники.

Повідомляється, що силами бійців ДСНС пожежу ліквідовано трохи більше ніж за 20 хвилин . Вогнем пошкоджено моторний відсік. Внаслідок події ніхто не постраждав. Причина займання наразі встановлюється.

У ДСНС зауважують, також вчора вранці у Скороморохах, що неподалік Житомира, надзвичайники ліквідовували займання даху житлового будинку.

17 листопада о 05:32 по лінії “101” надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку у с. Скоморохи Станишівської громади Житомирського району. По прибуттю було встановлено, що вогнем вже повністю охоплена покрівля на площі 60 кв.м. Для оперативної ліквідації займання було залучено ще одне відділення рятувальників“, — інформують у ДСНС.

Зазначається, що о 06:15 пожежу вдалося локалізувати. Тривалий час бійці ДСНС розбирали знищені полум’ям конструкції та проливали водою аби запобігти повторному загорянню. О 07:05 пожежу було ліквідовано. Вогонь встиг знищити покрівлю будинку.

Ймовірно зайнялось через порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. За попередньою інформацією напередодні мешканець будинку в результаті тривалого використання перегрів піч, що і могло спричинити займання. Внаслідок пожежі ніхто не постраждав. Усі остаточні обставини надзвичайної події встановлюються фахівцями“, — додають вогнеборці.

newday.org.ua