Масове отруєння фастфудом у Звягелі: госпіталізовано вісьмох людей, серед яких шестеро дітей

25.06.2026

Поліцейські розпочали досудове розслідування за фактом масового харчового отруєння людей у Звягелі. 

Як інформують в поліції, 22 червня потерпілих було госпіталізовано до медичного закладу з попереднім діагнозом «гостра кишкова інфекція». Серед пацієнтів – шестеро дітей віком від 1,5 до 17 років та двоє дорослих. Попередньо всі отруїлись через вживання фастфуду в одному із місцевих закладів громадського харчування.

Слідчі Звягельського районного відділу поліції за процесуального керівництва окружної прокуратури розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням) Кримінального кодексу України.

Наразі поліцейські проводять комплекс першочергових слідчих та процесуальних дій, спрямованих на встановлення причин і обставин події, а також осіб, відповідальних за можливі порушення санітарно-епідеміологічних вимог.

newday.org.ua