Малеча Олевського ЦРД №2 «Сонечко» щедрувала та посівала
Сьогодні, 14 січня, вихователі та вихованці Олевського ЦРД №2 «Сонечко» долучилися до обряду посівання, який традиційно відбувається в перший день Нового року за старим стилем.
Про це повідомляє Офіційний сайт Олевської об’єднаної територіальної громади.
Вихователі та малеча з музичним супроводом завітали до Олевської міської ради, де спочатку щедрували, а потім посівальник-хлопчик обсіяв зерном всіх присутніх.
