Коростенські спортсмени зайняли призові місця на Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики

23.01.2023
Коростенські легкоатлети зайняли призові місця на Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики ,,Кубок Поділля”.

Змагання пройшли 20 та 21 січня у Вінниці. Участь взяли 236 спортсменів у складі 18 команд з Вінницької, Житомирської, Кіровоградської, Львівської та Хмельницької областей.

Коростенську міську громаду на змаганнях представляли вихованці відділення легкої атлетки Коростенської ДЮСШ під керівництвом тренерів Медведчука Віктора Володимировича та Романенко Світлани Іванівни.

За підсумками змагань:

І місце – Ейсмонт Артур (біг на дистанції 200м та 400м);
ІІ місце – Рудий Валентин (біг на дистанції 1500м) та ІІІ місце (біг на дистанції 800м);
Вигівський Данило (біг на дистанції 800м та 1500м) дістався фінішу п’ятим;
Рябчук Владислав у змагання з бігу на дистанції 60м став четвертим, а у змаганнях з бігу на дистанції 200м дістався фінішу п’ятим.