Коростенці вдало позмагалися на чемпіонаті Житомирської області з боксу

24.09.2019

У Житомирі  проходив чемпіонат Житомирської області з боксу. Честь Коростеня на змаганнях захищали вихованці боксерського клубу ,,Ринг” під керівництвом тренера Салея Ярослава Юхимовича, пише korosten-rada.gov.ua. За результатами змагань, золоті нагороди здобули:

– Волківський Костянтин (вагова категорія 80кг);

– Близнюк Павло (вагова категорія 63кг);

– Василюк Микола (вагова категорія 70кг);

– Грищенко Ігор (вагова категорія 81кг);

– Денісов Володимир (вагова категорія 52кг).

Срібними призерами чемпіонату стали:

– Бонусь Іван (вагова категорія 36кг);

– Волківський Володимир (вагова категорія 40кг);

– Вакуленко Данііл (вагова категорія 46кг);

– Дариєнко Микола (вагова категорія 52кг);

– Данченко Антон (вагова категорія 69кг);

– Корнійчук Дарина (вагова категорія 54кг);

– Стужук Сергій (вагова категорія 62кг);

– Невмержицький Володимир (вагова категорія 57кг);

– Буров Андрій (вагова категорія 62кг).

Бронзу вибороли:

– Мельник Карина (вагова категорія 57кг);

– Марковський Богдан (вагова категорія 57кг);

– Марковський Михайло (вагова категорія 42кг);

– Салей Ілля (вагова категорія 54кг);

– Сергієнко Юлія (вагова категорія 64кг);

– Дідковський Кирил (вагова категорія 51кг);

– Ковальчук Костянтин (вагова категорія 50кг).

Вітаємо наших спортсменів!

Читайте також: Юлія Єлістратова підняла український прапор в Константі

newday.org.ua