Хотіла купити дрова через оголошення у Facebook: жителька Малинщини віддала шахраям 9 тисяч гривень
До відділення поліції №1 (м. Малин) Коростенського райуправління звернулась 60-річна жителька Чоповицької громади із заявою про інтернет-шахрайство. За умовою продавця, жінка здійснила передоплату, однак після цього зв’язок з ним обірвався.
Про це повідомляє пресслужба Коростенського районного управління поліції.
Дослівно: “Заявниця повідомила, що днем раніше замовила дрова за оголошенням, яке її співмешканець знайшов у соціальній мережі “Facebook”. Під час телефонної розмови із продавцем вона домовилася про купівлю 10 кубів дубових колод вартістю 9 тисяч гривень“, — інформують у поліції.
Зазначається, що після цього заявниця здійснила переказ коштів на вказану банківську картку. «Продавець» пообіцяв доставити дрова наступного дня, однак після отримання грошей перестав відповідати на дзвінки. Товар жінка так і не отримала.
“Нині поліцейські розпочали досудове розслідування за ст. 190 (Шахрайство) КК України. Триває перевірка та встановлення причетних до правопорушення осіб“, — зауважують правоохоронці.
