Двоє футболістів з Житомирщини стали чемпіонами світу з футболу в складі збірної України U-20

19.06.2019

Збірна України U-20 стала чемпіоном світу з футболу. У фінальному матчі українці з рахунком 3:1 обіграли збірну Південної Кореї. В складі збірної чемпіонами світу стали і двоє представників Житомирщини – півзахисник Олексій Кащук з Новограда-Волинського та нападник Данило Сікан з Житомира. Пише Спортивний Житомир. 

Пропонуємо вам інформацію про наших гравців.

№21 Олексій Кащук 

Дата народження: 29 cічня 2000 (19 років) 
Місце народження: Новоград-Волинський (Житомирська обл.) 
Клуб: “Шахтар” 
Академія: “Шахтар” 
Матчів/голів на ЧС-2019: 7/0 
матчів/голів в УПЛ: 0/0 
Вартість: 50 тис євро 

Вихованець академії “Шахтаря”. Кащук був лідером збірної України 1999 року народження, хоча сам є гравцем 2000-го року. На Євро-2018 (U-19) в Фінляндію не поїхав через травму, хоча до останнього розраховував відновитися і дуже хотів там зіграти.

Грає в основному на правому фланзі атаки, де у нього серйозний конкурент в особі Цітаішвілі. Швидкий і технічний футболіст, здатний приймати нестандартні рішення. Вважається одним з найперспективніших тінейджерів “Шахтаря”. Ймовірно, влітку поїде набиратися досвіду в оренді. 

№14 Данило Сікан 

Дата народження: 16 квітня 2001 (18 років) 
Місце народження: Житомир 
Клуб: “Шахтар” 
Академія: “Карпати” 
Матчів/голів на ЧС-2019: 6/4 
Матчів/голів в УПЛ: 7/0 
Вартість: 200 тис євро 

Наймолодший футболіст чемпіонської команди Петракова – Сікану всього 18 років! При цьому він став другим бомбардиром чемпіонату світу. І якби не Ерлінг Халанд з його дев’ятьма м’ячами у ворота Гондурасу, наш форвард міг би поборотися і за “Золоту бутсу”. 

Данило народився в Житомирі, отримував футбольну освіту в “Карпатах”, де і дебютував в УПЛ – в 17 років хлопець вже зіграв на дорослому рівні. За нього боролися “Шахтар” і “Динамо” ще в 15-річному віці. Але в підсумку Сікан підписав контракт з “гірниками” минулої зими, хоча у нього були пропозиції від того ж “Динамо”, “Хоффенхайма” і “Спортинга”. “Карпати” в черговий раз заробили на роботі з молоддю. 

Високий, при цьому досить технічний і кмітливий форвард. Футболіст, який уміє добре відчувати моменти, завершувати атаки. Другу частину минулого сезону провів в “Маріуполі”, з яким, ймовірно, влітку зіграє в кваліфікації Ліги Європи. По-моєму, у нас росте дуже розумний форвард, головне – дати хлопцеві можливість прогресувати і далі.

Читайте також: Коростенський «Мал-1» виграв Чемпіонат Житомирщини з футболу U-10

newday.org.ua

01-4715608560240