“Це особливе партнерство,” — мер Касселя Свен Шоллер про співпрацю з Житомиром
До Житомира приїхала делегація з німецького міста Кассель. У травні цього року міста підписали договір про солідарне партнерство, яке передбачає підтримку Житомира у відновленні інфраструктури, розвитку місцевого самоврядування, культурних, освітніх та економічних проєктів.
Про це інформує пресслужба Житомирської міської ради.
Дослівно: “Це особливе партнерство. Ми вдячні українцям за мужність і рішучість, з якими ви виборюєте своє право на свободу. Ми усвідомлюємо, що Україна бореться за свою незалежність, а також за цінності, на яких ґрунтується вся Європа. Тому готові й надалі підтримувати Україну та сприяти її Перемозі“, — мер Касселя Свен Шоллер.
Зазначається, що до 2027 року сторони планують перетворити співпрацю на угоду про побратимство.
Шоллер також зазначає: Кассель закликатиме інші міста Німеччини встановлювати партнерські зв’язки з українськими громадами, щоб зміцнювати зв’язки між Україною та Німеччиною.
“Сьогодні [ред. 11 серпня] делегація з Касселя разом із житомирянами вшанувала пам’ять полеглих захисників України хвилиною мовчання на Алеї Героїв. У межах програми візиту німецькі партнери ознайомляться з проєктами, реалізованими Житомиром у співпраці з Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, оглянуть об’єкти ТЕЦ “Житомиртеплокомуненерго”, Прозорий офіс, відвідають Центр життєстійкості та модернізований ЖДНЗ №15, який використовує відновлювані джерела енергії“, — інформують у міськраді.
Також Житомир представить партнерам нові ініціативи.

