COVID-19 на Житомирщині: за добу виявили 113 нових випадків, 1 хворий помер

17.09.2020

За минулу добу (16 вересня) на Житомирщині коронавірус виявили ще у 113 жителів області, 1 хворий помер. Загалом лабораторним шляхом вже підтверджено 4 656 випадки інфікування COVID-19.

Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.

Серед усіх інфікованих COVID-19 вже одужали 2 358 осіб (0 осіб одужали за минулу добу).

За 16 вересня нові випадки захворювання на коронавірус зареєстровано у:

Овруцькому – 28 нових випадків;

м. Житомирі – 28 нових випадків;

Бердичівському – 13 нових випадків;

Житомирському – 11 нових випадків;

Коростишівському – 10 нових випадків;

Новоград-Волинському – 9 нових випадків;

Ружинському – 5 нових випадків;

Романівському – 3 нові випадки;

Попільнянському – 2 нові випадки;

Коростенському – 1 новий випадок;

Баранівському – 1 новий випадок;

Пулинському – 1 новий випадок;

Черняхівському – 1 новий випадок.

Нагадуємо, на Житомирщині вже зареєстрований 89 летальних випадків COVID-19 (минулої доби помер житель Житомира).

newday.org.ua