COVID-19 на Житомирщині: за добу – 138 нових хворих, 5 людей померло
За минулу добу (11 жовтня) на Житомирщині коронавірус виявили ще у 138 жителів області. Загалом лабораторним шляхом вже підтверджено 8 464 випадки інфікування COVID-19.
Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.
Серед усіх інфікованих COVID-19 вже одужали 4 632 особи (28 осіб одужало за минулу добу).
За 11 жовтня нові випадки захворювання на коронавірус зареєстровано у:
Овруцькому районі – 34 нові випадки;
м. Житомирі – 22 нові випадки;
Хорошівському – 14 нових випадків;
Баранівському – 13 нових випадків;
Лугинському – 12 нових випадків;
Житомирському – 11 нових випадків;
Коростишівському – 11 нових випадків;
Бердичівському – 10 нових випадків;
Любарському – 4 нові випадки;
Малинському – 4 нові випадки;
Коростенському – 1 новий випадок;
Черняхівському – 1 новий випадок;
Чуднівському – 1 новий випадок.
На Житомирщині вже зареєстровано 149 летальних випадків COVID-19 ( від ускладнень, викликаних коронавірусом, за минулу добу померли 5 осіб).
