Чотири «золота» та загалом 7 нагород: успіх збірної Житомирщини на чемпіонаті України з бадмінтону у Вінниці

18.05.2026

На чемпіонаті України з бадмінтону спортсмени з Житомирської області здобули чотири золоті медалі.

Як повідомила Житомирський регіональний центр з ФКіС осіб з інвалідністю «Інваспорт», у Вінниці з 14 по 17 травня відбувався чемпіонат України з бадмінтону серед спортсменів з порушеннями слуху. Учасниками змагань стали представники п’яти областей України. За результатами турнірів спортсмени з Житомирської області вибороли 7 медалей: 4 золоті, 2 срібні і бронзову.

“З 14 по 17 травня 2026 року у м. Вінниці проходив чемпіонат України з бадмінтону серед спортсменів з порушеннями слуху. У змаганнях брали участь спортсмени з 5 регіонів України: Вінницької, Житомирської, Миколаївської, Харківської областей та м. Києва. Житомирську область на чемпіонаті представляли спортсмени Горобець Іванна, Негар Тарас, Сириця Олексій та тренер Гуркало Владислав”, — йдеться у повідомленні.

За результатами змагань наші спортсмени посіли:

Чоловіча одиночна категорія

  • 1 місце – Негар Тарас (Житомирська)
  • 2 місце – Сириця Олексій (Житомирська)
  • 3 місце – Слободяник Денис (м.Київ)

Жіноча одиночна категорія:

  • 1 місце – Черноморова Софія (Миколаївська)
  • 2 місце – Горобець Іванна (Житомирська)
  • 3 місце – Інгула Анастасія (м.Київ)

Чоловіча парна категорія:

  • 1 місце – Негар Тарас, Сириця Олексій (Житомирська)
  • 2 місце – Слободяник Денис, Лозовик Роман (м.Київ)
  • 3 місце – Сергєєв Роман, Мамічев Микола (Вінницька)

Жіноча парна категорія:

  • 1 місце – Горобець Іванна, Черноморова Софія (Житомирська, Миколаївська)
  • 2 місце – Інгула Анастасія, Легошина Софія (м.Київ)
  • 3 місце – Асабіна Зоя, Козоріз Валерія (Харківська, Вінницька)

Змішана парна категорія:

  • 1 місце – Негар Тарас, Горобець Іванна (Житомирська)
  • 2 місце – Слободяник Денис, Черноморова Софія (м.Київ, Миколаївська)
  • 3 місце – Сириця Олексій, Інгула Анастасія (Житомирська, м.Київ)

newday.org.ua