Серіал “Чорнобиль” отримав 3 премії Emmy
Серіал “Чорнобиль” компанії НВО отримав три премії на 71-й церемонії вручення нагород в галузі телебачення Emmy, яка відбулася 22 вересня у Лос-Анджелесі.
“Чорнобиль” удостоєний премії за режисуру міні-серіалу або фільму (Йохан Ренк), сценарій міні-серіалу або фільму (Крейг Мейзін) і як кращий мінісеріал, повідомляє Hollywood Reporter.
Emmy – найпрестижніша в США телевізійна премія. Присуджується Академією телевізійних наук і мистецтв за передачі, що транслюються в вечірні години найактивнішого перегляду.
Читайте також: Володимир Арешонков в парламенті став на захист чорнобильців
