Через небезпечних шкідників в Овручі запровадили карантин
На території міста Овруч Житомирської області при проведенні фітосанітарного моніторингу державним фітосанітарним інспектором ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області було виявлено регульований шкідливий організм Американський білий метелик (АБМ) на площі 7 га.
Розпорядженням заступника голови Овруцької РДА від 17.09.19 № 102 на даній території запроваджено карантинний режим та розроблені заходи боротьби з цим регульованим шкідливим організмом.
Фото: karant.in.ua
Читайте також: В Овручі пройшла перша спортивна Олімпіада
