40 дітей військовослужбовців Житомирщини відправилися на відпочинок до Естонії

28.06.2023

40 дітей військовослужбовців з Житомирщини відправились на відпочинок до Естонії. Автобус виїхав з Коростеня. Дітки віком від 11 до 16 років впродовж тижня відпочиватимуть у літньому таборі в місті Туксі.

Про це інформує СК1. 

«Це діти наших учасників бойових дій, які зараз воюють на фронті, захищають нашу рідну Україну. Це діти, на жаль, загиблих наших героїв. Це діти з різних громад: з Олевщини, Коростенщини, Овруча, Нової Борової, Брусилова. Ми намагались охопити усю нашу Житомирщину», — каже директор департаменту соціального захисту Житомирської ОВА Олена Грищук.

Дітей супроводжують 2 вихователя та медичний працівник. Сам проєкт був ініційований мером Таллінна – столиці Естонії – Михаїлом Килвартом. В таборі діти матимуть насичену програму: екскурсії, воркшопи, ігри, знайомства з естонськими однолітками. Серед головних подій — участь у 13-му міжнародному фестивалі пісні та танцю.

newday.org.ua