11 життів за пів року: ДСНС б’є на сполох через масову загибель людей на водоймах Житомирщини

27.05.2026

На водоймах Житомирської області від початку року загинули 11 людей.

Про це 27 травня повідомила пресслужба ГУ ДСНС України у Житомирській області.

“11 життів…Саме стільки людей загинуло на водоймах Житомирщини від початку року. Із них 5 — лише у травні. Лише 24 травня у с. Гальчин Бердичівського району місцеві жителі виявили та дістали зі ставка тіло 46-річної жінки. Наразі всі обставини трагедії встановлюють правоохоронці. За кожною цифрою — чиєсь обірване життя, біль рідних та трагедія, якої могло не бути”, — йдеться в повідомленні.

Рятувальники вкотре закликають:

  • не заходьте у воду в нетверезому стані;
  • не купайтеся у необладнаних місцях;
  • не залишайте дітей біля води без нагляду;
  • будьте обережні під час риболовлі та відпочинку на водоймах.

newday.org.ua