Житомирянину, який ігнорував повістки з військкомату, загрожує 5 років ув’язнення

25.01.2023

До 5 років ув’язнення загрожує жителю Житомира, який без поважних причин ігнорував повістки та намагався уникнути військового призову.

Про це повідомила поліція Житомирської області.

Зазначається, що в жовтні минулого року 48-річному чоловікові було вручено повістку про необхідність прибути до військкомату. Однак у призначений час він не з’явився через госпіталізацію і призначене йому лікування у стаціонарі. 

Під час розслідування кримінального провадження правоохоронці встановили, що житомирянин офіційно неодружений і не має на утриманні малолітніх дітей. Водночас чоловік є військовозобов’язаним і за висновком медиків придатний до військової служби.

За інформацією правоохоронців, згодом чоловік ще двічі проігнорував оголошення йому змісту повісток та відмовився від їх отримання без будь-яких правових підстав.

Всі дії ухилянта були зафіксовані поліцією. 

“Після необхідних слідчих та процесуальних заходів за погодженням з Житомирською окружною прокуратурою чоловіку оголосили про підозру за ст. 336 (Ухилення від призову на військову службу під час мобілізації…) Кримінального кодексу України”, – додали в поліції.

23 січня відповідний обвинувальний акт скеровано до суду.

newday.org.ua