Житомиряни виграли медалі на Кубку України з карате
Команда Житомира взяла участь у Кубку України з традиційного карате, який 25-27 жовтня 2019р. відбувся у м. Кропивницькому.
Вітаємо:
1 Дубок Тимур, 8-9р, ката – 3 місце;
2 Дубок Тимур, 8-9р, куміте – 1 місце;
3 Прокопенко Анастасія, 12-13р, ката – 4 місце;
4 Огінська Марина, 12-13р, куміте – 4 місце;
5 Колесніков Ілля, 14-15р, куміте – 2 місце;
6 Опришко Данило, 14-15р, куміте – 3 місце;
7 Опришко Данило, 14-15р, фуку-го – 3 місце;
8 Ломєєва Кристина, 14-15р, ката – 1 місце;
9 Жуковський Олександр, 18-20р, ката – 2 місце;
10 Жуковський Олександр, 18-20р, фуку-го – 2 місце;
11 Жуковський Олександр, 18-20р, куміте – 3 місце;
12 Бондарчук Анастасія, 18-20р, ката – 2 місце;
13 Бондарчук Анастасія, 18-20р, куміте – 2 місце;
14 Бондарчук Анастасія, 18-20р, фуку-го – 2 місце;
15 Кузьменко Анатолій, 21+, ката – 1 місце;
16 Кузьменко Анатолій, 21+, фуку-го – 3 місце.
Читайте також: Коростенець виборов бронзу на турнірі з вільної боротьби
