Коростенець виборов бронзу на турнірі з вільної боротьби
З 24 по 26 жовтня в Києві проходив ХІІ Відкритий міський турнір з боротьби вільної серед юнаків, присвячений пам’яті Заслуженого майстра спорту України, призера Олімпійських ігор Євгена Бусловича, повідомляє korosten-rada.gov.ua.
Коростенець Титюк Нікіта, виступаючи у ваговій категорії 35кг, виборов бронзову нагороду. Вітаємо спортсмена та його тренера Білоуса Владислава Олександровича з перемогою.
Читайте також: Коростенські каратисти здобули перемогу на чемпіонаті Житомирської області з карате
