Коростенські каратисти здобули перемогу на чемпіонаті Житомирської області з карате

24.10.2019

У Новограді-Волинському проходили змагання чемпіонату Житомирської області з карате серед юнаків, кадетів, юніорів та дорослих. У загальнокомандному заліку першу сходинку п’єдесталу посіли коростенці (СК ,,Скеля”).

Загальна кількість учасників змагань склала близько 200 осіб.  Честь Коростеня на змаганнях захищала команда спортсменів клубу ,,Скеля” під керівництвом тренера Зеленова Володимира Олександровича. За результатами змагань наша команда у складі 38 спортсменів,  виступаючи у індивідуальних і командних ката та спарингах, здобула 49 медалей (20 золотих, 17 срібних та 12 бронзових).

У загальнокомандному заліку першу сходинку п’єдесталу посіли коростенці (СК ,,Скеля”), на другому місці опинились каратисти з Новограду-Волинського (МГО ,,Січ”), а третіми стали юні каратисти з Житомира (ГО ,,Додзе”). Вітаємо з перемогою наших земляків та їх тренерів.