Житомирські веслувальниці здобули «срібло» та «бронзу» на чемпіонаті України
Житомирські веслувальниці – серед призерів чемпіонату України з марафону.
Про це 1 червня повідомила пресслужба управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОДА.
“У період з 28 по 31 травня 2026 року у місті Вінниця відбувся чемпіонат України з марафону пам’яті воїна-спортсмена Ігоря Присяжнюка з веслування на байдарках і каное. Спортсменки Житомирщини гідно представили область та продемонстрували високі результати на всеукраїнських змаганнях”, — йдеться у повідомленні.
Єлізавета Хайдакіна (Спортивний клуб «Сила Річок Полісся»):
- ІІІ місце на дистанції К-1 22,6 км серед молоді;
- ІІІ місце в естафеті ХК-1 4,2 км серед чоловіків та жінок.
Вероніка Сметаніна:
- ІІ місце на дистанції К-1 22,6 км;
- ІІ місце на дистанції К-2 26,2 км.

