ТТУ Житомира отримало заключну партію трамваїв Tatra з Хорватії

02.06.2026

Останні з шести трамваїв, які Житомиру подарувало хорватське місто Осієк, 1 червня прибули на територію трамвайно-тролейбусного управління.

Про це ввечері 1 червня повідомила пресслужба КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління».

“Останні з шести трамваїв Tatra T3R.PV.O, подарованих Житомиру міською громадою хорватського міста Осієк, прибули сьогодні, 1 червня 2026 року, на територію КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Житомирської ради. Нагадаємо, що перші два трамваї з цієї партії прибули з Осієка в Житомир 30 квітня, ще один — 29 травня. І от сьогодні завершене прибуття останніх трьох вагонів! Переконані, що всі житомиряни вдячні жителям міста Осієк за надану допомогу і сприймають її як дружній жест і вдячність хорватів на адресу українців, які нині стали щитом для Європи у жорстокій боротьбі з агресивними діями росії”, — йдеться у повідомленні.

newday.org.ua