Житомирські триатлети вибороли 12 медалей на чемпіонаті України на Закарпатті

23.06.2026

На чемпіонаті України з триатлону на спринтерській дистанції та в естафетах-мікст, який відбувся 20-21 червня, спортсмени з Житомирської області вибороли 12 медалей, серед яких 5 золотих.

Про це 23 червня повідомила пресслужба управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту ЖОДА.

“Житомирські триатлети здобули 12 медалей на чемпіонаті України! 20-21 червня 2026 року у селі Кам’яниця Закарпатської області відбувся чемпіонат України з триатлону на спринтерській дистанції та чемпіонат України з триатлону в естафетах-мікст”, — йдеться у повідомленні.

Спортсмени змагалися на дистанції:

  • 750 м плавання;
  • 20 км велогонки;
  • 5 км бігу.

Збірна команда Житомирської області продемонструвала чудовий результат, виборовши 12 медалей, серед яких 5 золотих.

Особисті результати:

  • Гончарук Ілля – чемпіон України серед юніорів;
  • Грибан Аріна – срібна призерка серед дівчат 16–17 років;
  • Садигова Мер’ям – бронзова призерка серед молоді;
  • Ситник Єлизавета – бронзова призерка серед дівчат 16–17 років.

Чемпіонами України в естафеті-мікст серед юніорів стали:

  • Кирилович Катерина;
  • Умінський Даніїл;
  • Гончарук Ілля;
  • Грибан Аріна.

Бронзові нагороди в естафеті-мікст серед юніорів вибороли:

  • Гусаревич Софія;
  • Кирилович Ігор;
  • Ситник Єлизавета;
  • Смєловський Віталій.

newday.org.ua