Житомирські боксери здобули «золото» та «срібло» на міжнародному турнірі в Словаччині
Дар’я Вітвіцька та Іван Возний привезли медалі до Житомира.
Як інформує боксерський клуб Ринг у соцмережах, 12–13 квітня 2026 року у словацькому місті Нітра житомирські боксери тріумфально виступили на міжнародному турнірі, здобувши золото та срібло.
- Дарʼя Вітвіцька (57 кг): 1 місце (золото). Юніорка 2010–2011 р.н. з клубу «Ринг» у фіналі впевнено перемогла чешку Єлену Моуралову.
- Іван Возний: 2 місце (срібло). Представник клубу «Ринг» та ЖДУ ім. І. Франка, який після складної півфінальної перемоги над чехом Даніелем Дочкалєцом, поступився лише у фіналі місцевому фавориту Ладіславу Хорвату.
Підготовкою спортсменів займалися Сергій Дворнін та Дмитро Турчук.

