Житель Коростишева замовив автомобільну гуму: продавець зник з 10 000 грн

11.05.2021

До Коростишівського відділу поліції звернулося двоє чоловіків з повідомленнями про ошуканство. Правоохоронці розпочали розслідування і водночас закликають інших бути обережними, аби не натрапити на продумані схеми шахраїв.

10 травня до поліції надійшла заява 64-річного жителя м. Коростишева про шахрайство. Правоохоронцям чоловік розповів, що мав намір купити автомобільну гуму і для того скористався одним із спеціалізованих сайтів продажу товарів у мережі Інтернет. Визначившись і поспілкувавшись із продавцем по телефону, домовились про попередню оплату. Відтак на вказаний фактично невідомим абонентом банківський рахунок чоловік перерахував понад 10 тисяч гривень. Після того зв’язок із продавцем безнадійно обірвався. Чоловік звернувся до поліції.

Від схем шахраїв також постраждав і 37-річний чоловік, житель харитонівської сільської громади. Він розповів, що напередодні намагався купити дизельне пальне через сайт оголошень. Однак сплативши кошти на банківський рахунок, товар не отримав і звернувся з відповідною заявою до Коростишівської поліції.

Нині в обох випадках поліцейські відкрили кримінальні провадження за ознаками правопорушень, передбачених ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Триває встановлення причетних.

Читайте також: Крали парфуми, годинники, ноутбуки – затримали групу домушників з Малина

newday.org.ua