Зареєстровані факти порушень природоохоронного законодавства на Лугинщині, Овруччині та Олевщині

14.02.2019

Працівниками Державної екологічної інспекції Поліського округу під час проведення чергового державного нагляду (контроль) з охорони лісів та зелених насаджень від незаконних рубок, а також порушення правил полювання на території Лугинського, Олевського, Овруцького районів, Житомирської області виявлені порушення природоохоронного законодавства. Повідомляє Державна екологічна інспекція Поліського округу.

А саме, неподалік смт. Лугини, Житомирської області в лісовому масиві ДП «Лугинське спеціалізоване лісове господарство», виявлено два технологічні транспортні засоби (автомобілі) марки УРАЛ 4320, державний номер № АТ 8215 ВІ та № АТ 7328 АЕ, які належать ТОВ «Трейд Форест», що здійснювали перевезення лісопродукції у вигляді круглого лісу породи «сосна», приблизно об’ємом 30 м3, без відповідних документів на лісопродукцію встановленого зразка. Дана лісопродукція була не біркована, що свідчило про відсутність електронного обліку деревини. У зв’язку з цим працівниками Держекоінспекції Поліського округу викликано слідчо-оперативну групу Лугинського ВП для проведення слідчих дій по даному факту та складено 3 адмінматеріали.
Ще одне порушення зафіксоване під час рейдового заходу в лісовому масиві Тепеницького лісництва ДП «Білокоровицьке ЛГ» Житомирської області, де працівниками Держекоінспекції Поліського округу виявлено браконьєрське полювання двома особами, які здійснювали полювання за допомогою мисливської зброї та собак.
По результатам перевірки на затриманих браконьєрів складено два адмінпротоколи за порушення правил полювання та притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу за ст. 85 ч.1.

Фото: Державна екологічна інспекція Поліського округу

Читайте також: У Бердичеві поліція розслідує обставини загибелі подружжя.

newday.org.ua

51692415_2265692543710016_1443714223887613952_n