З лютого на території Житомирської області тривають профілактичні заходи, пов’язані з відвідуванням помешкань громадян

20.02.2019

Під час таких візитів дільничні офіцери поліції відвідують мешканців, які проживають на закріплених за ними дільницях, проводять з ними бесіди профілактичного характеру та вручають пам’ятки «Як не стати жертвою злочину». Завдяки таким візитам громадяни мають можливість більш тісно спілкуватися зі своїм дільничним інспектором, розповісти йому про свої проблеми, висловити скарги та побажання.

Крім того, кожен дільничний офіцер вручає громадянам візитні картки зі своїми даними: місцем розташування поліцейських станцій, годинами прийому громадян та контактними телефонами дільничного. Під час розмови правоохоронці попереджають громадян про існуючі шахрайські схеми, види майнових злочинів та надають поради, як вберегти себе від злочинних посягань.

 Поліцейські не лише детально знайомляться із мешканцями населених пунктів, а й з’ясовують необхідну інформацію. Наприклад, чи є у певній місцевості люди, які потребують контролю з боку поліції, чи є місця можливого збору криміногенного елементу,  розповідають у Коростенському відділі поліції .

Фото: antikor.com.ua

Читайте також: 5 популярних запитань про “Муніципальну няню”.

newday.org.ua

images