З квітня стартував місячник добровільної здачі зброї
З метою протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів на території Коростенщини з 1 по 30 квітня розпочинається місячник добровільної здачі зброї.
Коростенці та мешканці району з питань добровільної здачі зброї можуть звертатися до Коростенського відділу поліції в кабінет №8 або за телефоном 9-63-48.
Фото: vyshgorod.city
Читайте також: На Житомирщині вирощуватимуть органічну сою.

