“Батьківщина” підтримує Віталія Науменка на виборах Коростенського міського голови

21.10.2020

Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” зробило заяву про підтримку Віталія Науменка на виборах Коростенського міського голови.

Про це повідомила пресслужба Житомирської обласної партійної організації ВО «Батьківщина».

“Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” завжди ставила на меті захист інтересів простих громадян. Особливо зараз в непрості часи, які переживає наша країна.  Менше ніж через тиждень громадяни України будуть обирати місцеві ради, голів міст і територіальних громад.

Місцеві вибори, які відбудуться 25-го жовтня, є шансом на зміни, можливістю перезавантажити некомпетентну владу та припинити експерименти над країною.

Ми маємо єдину надійну команду кандидатів в депутати до Коростенської міської ради – людей порядних та професійних. У той же час Житомирською обласною організацією Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” було вирішено не виставляти кандидатуру на посаду міського голови, а підтримати кандидатуру Віталія Науменка.

Ми знаємо Віталія Науменка, як ефективного політика і досвідченого управлінця, справжнього патріота України. Саме тому “Батьківщина” підтримує на виборах Коростенського міського голови Віталія Науменка”, – йдеться у заяві об’єднання. 

Читайте також: Шість напрямків розвитку міста: Віталій Науменко розповів, яким бачить майбутнє Коростеня

newday.org.ua