Володимир Арешонков пообіцяв і надалі підтримувати Чемпіонат з футболу Коростенської громади 

13.10.2021

У Коростені на стадіоні «Спартак» відбувся фінальний футбольний матч між командами «Грозине» та «Колос» із села Бондарівки, які змагалися за титул переможців першого Відкритого чемпіонату Коростенської міської територіальної громади з футболу серед аматорських команд сезону 2021 року «Футбольна ліга Коростенщини».

Цього дня вручили подяки та відзнаки, нагороди і подарунки переможцям, кращим гравцям, бомбардирам та воротарям, футболістам та командам, зокрема від народного депутата України Володимира Арешонкова, за підтримки якого і проходив чемпіонат. Від нардепа вручили кубок, медалі та подарункові сертифікати за 1 місце ФК «Колос», 2 – ФК «Грозине», 3 – ФК «Сокорики».

Дякую за чудові ігри, чемпіонат, азарт та драйв. Ми зробимо цей турнір системним, постійним і цікавим. Так, працювати є ще над чим, але початок вдалого старту є! – каже Володимир Арешонков. 

У Чемпіонаті цього року взяли участь 7 команд, але вже на наступний рік є багато охочих, що підтверджує –  футбольний чемпіонат Коростенської громади стає ще більш популярним.

Олеся Дейнега 

Читайте також: Кікбоксери з Коростеня вибороли срібло і бронзу на чемпіонаті України з козацького двобою

newday.org.ua